Bez kategorii

ARTYKUŁY JEŹDZIECKIE

Sezon jeździecki w pełni się rozpoczął, jest to idealny moment, aby zaopatrzyć się w nasze paki jeździeckie, które swoje zastosowanie mają nie tylko w stajni, ale również na zawodach jeździeckich.

Paki BM Horse wykonane są ze szczególną dbałością o najmniejsze szczegóły oraz bezpieczeństwo użytkowania. Mając na uwadze komfort użytkowania, szczególnie wśród najmłodszych adeptów jeździectwa, nasze paki wykonaliśmy z ultralekkich materiałów.

Każda z nich została wyposażona w specjalne przegródki i szuflady do łatwego uporządkowania wszystkich potrzebnych akcesoriów. Co więcej, proponujemy naszym klientom możliwość ich personalizacji. Co to oznacza w praktyce? Nasze szafki jeździeckie występują w wielu wersjach kolorystycznych. Wystarczy, że wybiorą Państwo kolor korpusu, drzwiczek, nadstawki oraz ozdobników. W ten sposób można zaprojektować własną szafkę. To jednak nie wszystko, ponieważ oferujemy paki jeździeckie z własnym logo, nazwiskiem czy flagą. Ponadto na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania lampki LED na czujnik, lusterka, dodatkowego uchwytu na siodło czy wieszaka na ogłowie. Różnią się one nie tylko barwami, ale i rozmiarem. Ich cechą wspólną jest natomiast niezwykle atrakcyjna cena.

W naszej ofercie posiadamy małe paki stacjonarne, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu oraz duże, niezbędne w klubie jeździeckim i na zawodach. Ich wielkość ma również znaczenie podczas transportu koniowozem, każda paka posiada pompowane koła, które ułatwią przetransportowanie jej w dowolne miejsce. Paka RC 2 LUX została dodatkowo zmodyfikowana i wprowadziliśmy możliwość stworzenia jej na życzenie Klienta w wersji slim -570 mm, dzięki czemu idealnie wpasuje się do koniowozu. Ponadto posiadamy takie modele jak: RC Champ, Ramzes, RC 1 Lux z nadstawką, RC5 (idealna dla dzieci, ze względu na jej wielkość), RC Classic, RC Classic z nadstawką, Western. Co wyróżnia nasze paki spośród konkurencji na rynku to już wcześniej wspomniana niska waga, która wynosi nawet 50 kg, przy czym ich konstrukcja nadal pozostaje stabilna, wytrzymała, objęta 2 letnią gwarancją.

Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się model paki RC Champ w wersji aluminiowej ze względu na swoją wielkość, niską wagę oraz funkcjonalność, którą ułatwiają 3 szuflady, dwa mocne uchwyty na siodło, wieszak na ogłowie oraz wbudowaną nadstawkę. W związku z tym, z myślą o Państwa potrzebach niebawem pojawi się nowa, wyjątkowa i niepowtarzalna wersja tego modelu RC Champ 2022, jednak o tym pojawi się osobny wpis.

Ochrona pak podczas transportu czy przechowywania jest bardzo ważna, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo standardowy pokrowiec. Wykonany z materiału PCV, 100 % wodoodporny oraz odporny na ścieranie i pękanie. Pokrowiec jest w kolorze czarnym, wykończony złotym logo BM Horse. Istnieje możliwość jego personalizacji, czyli naniesienia indywidualnego logo oraz napisu.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Tel.: +48 515 000 525

E-mail: bmhorse@bmhorse.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *