Inspiracja

OCYNKOWANE WÓZKI DO OBORNIKA BM HORSE

Bez wątpienia wózek do obornika to urządzenie ułatwiające i niezbędne codzienną pracę w stajni podczas sprzątania boksów lub w hodowli innych zwierząt. W naszej ofercie posiadamy dwa wózki do obornika: kwadratowy oraz okrągły. Obydwa są z możliwością wyboru malowania proszkowego lub ocynkowania ogniowego. W tym poście chcemy Państwu przedstawić na czym polega ocynkowanie takiego wózka.

Wykonanie

Ocynkowane wózki na obornik znajdujące się w ofercie BM Horse są pokrywane ocynkiem w technologii ogniowej. Technologia ta wymaga bardzo wysokiej temperatury (ok. 500 stopni Celsjusza). Cynkowanie ogniowe to proces nakładania mechanicznie wytrzymałej powłoki cynku na stal, który polega na zanurzeniu odpowiednio przygotowanych wyrobów stalowych w kąpieli płynnego cynku, poprzedzony fazą przygotowania wyrobów poprzez odtłuszczanie, trawienie i topnikowanie.

Grubość blachy, z której wykonany jest wózek wynosi 2 mm.

Wymiary kwadratowego wózka do obornika ocynkowanego ogniowo: waga 256 kg, długość 150 cm, szerokość 125 cm, wysokość 147 cm, pojemność 1600L. Wymiary okrągłego wózka do obornika ocynkowanego ogniowo: waga 256 kg, długość 150 kg, szerokość 125 cm, wysokość 147 cm, pojemność 1500L.

Wózek posiada możliwość wykonania mocowania TUZ, TUR lub Euroramy zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Zalety

Ogromną zaletą stosowanej technologii cynkowania ogniowego jest niebywała trwałość powłoki, zapewniająca naszym wózkom nieskończenie długą żywotność. Produkty cynkowane ogniowo zabezpieczone są przed wpływem czynników zewnętrznych, jak również przed korozją.

Zachęcamy gorąco do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży, który w razie wszelkich wątpliwości oraz pytań jest do Państwa dyspozycji.

E-mail: bmhorse@bmhorse.com
Tel: +48 515 000 525

Dodatkowo zapraszamy na nasz kanał na YouTube o nazwie BM Horse, na którym prezentujemy nasze produkty oraz ich zastosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *