KILKA SŁÓW O NAS

Firma BM Horse powstała z pasji do jeździectwa i miłości do koni.

Kochamy to, co robimy

Wieloletnie doświadczenie z jeździectwem pozwala nam na tworzenie bezpiecznych, solidnych oraz funkcjonalnych produktów z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nasz proces pracy

Oferujemy sprzęt jeździecki produkowany przez osoby, które kochają konie, znają się na swojej pracy i nieustannie podwyższają własne kwalifikacje.

BM HORSE

Producent sprzętu jeździeckiego

Jesteśmy doświadczonym producentem sprzętu jeździeckiego, działającym zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Przez lata budowaliśmy mocną pozycję, rozwijaliśmy ofertę oraz dostosowywaliśmy ją do oczekiwań jeźdźców oraz właścicieli stajni. Wciąż odnotowujemy dynamiczny wzrost, pozyskujemy nowych zadowolonych ze współpracy klientów i wprowadzamy do asortymentu innowacyjne rozwiązania dla miłośników jeździectwa.

Profesjonalne wyposażenie stajni

Oferujemy sprzęt jeździecki produkowany przez osoby, które kochają konie, znają się na swojej pracy i nieustannie podwyższają własne kwalifikacje. W asortymencie sklepu można znaleźć równiarki i adaptery wraz z częściami zamiennymi, paki jeździeckie, akcesoria do solarium oraz artykuły spa dla koni. Wszystkie produkty testujemy na miejscu w Stajni Pokazowej w Tągowiu, dzięki czemu wiemy, że do klienta trafiają artykuły sprawdzone, niezawodne, które będą spełniać swoją funkcję przez długi czas. Jeżeli chodzi o jeździectwo akcesoria sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach, bez ukrytych kosztów. Gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji oraz wysyłkę w dowolne miejsce w Europie. Wyposażenie stajni dla konia dostępne w naszym sklepie posiada pełną gwarancję i spełnia wszystkie międzynarodowe standardy. Paki jeździeckie wykonujemy z dbałością o najmniejsze detale. Na Państwa życzenie możemy ozdobić je indywidualnym logo. Posiadamy wyjątkowo szeroki wybór modeli, dzięki czemu każdy dopasuje ten właściwy do własnych potrzeb. Są one przede wszystkim funkcjonalne i zaprojektowane tak, aby były wygodne w użytkowaniu. Proponujemy również szereg opcji dodatkowych, takich jak np. zamek szyfrowy. które pozwolą dopasować artykuł do osobistych preferencji.

Wiemy, jak dużą odpowiedzialność bierze na siebie producent sprzętu jeździeckiego, dlatego nasze produkty powstają w wielu wariantach. Oferowane równiarki do podłoży posiadają regulowane zęby, które można podnosić ręcznie lub hydraulicznie. Za dopłatą wykonujemy także ocynk ogniowy. Sprawdzą się one przy każdym rodzaju podłoża. Dzięki akcesoriom dodatkowym będą Państwo mogli podłączyć równiarkę do zwykłego samochodu osobowego.

 

W trosce o zdrowie i kondycję koni

Z myślą o naszych klientach, którym zależy na tym, aby ich podopieczni byli zdrowi, wprowadziliśmy do oferty akcesoria do konia z serii Wellness i SPA, których głównym zadaniem jest poprawa ogólnego stanu zdrowia zwierząt. W tej kategorii można znaleźć solariabieżniepłyty wibrujące oraz karuzele.

Solaria stosuje się w rehabilitacji, fototerapii, fizykoterapii oraz w profilaktyce. Podwyższona temperatura sprawia, że naczynia w organizmie konia rozszerzają się, dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi. To nie tyko poprawia samopoczucie zwierzęcia, ale także uelastycznia tkanki, uśmierza ból, przyspiesza regenerację mięśni i stawów, a także odparowuje wodę po myciu. Płyty wibrujące są doskonałą metodą na przygotowanie konia do wyścigu. Znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia kontuzji, co potwierdzają liczne badania.

Nasza oferta wyposażenia stajni dla konia obejmuje także wózki na siodła i paszę, wózki na siano oraz uprzęże, zgarniacze ręczne i myjki, wózki do obornika. Dzięki naszym produktom utrzymanie porządku w stajni stanie się zadaniem wyjątkowo łatwym i przyjemnym. Posiadamy szeroki wybór boksów stajennych z wielu różnych materiałów, wykonywanych w rozmiarach według zaleceń klienta.

Wszystkie dostępne produkty można obejrzeć w specjalnie przygotowanym katalogu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań związanych z prezentowaną ofertą, dostępnością produktów czy realizacją niestandardowych zamówień, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Przedstawiciele handlowi chętnie udzielą szczegółowych informacji oraz pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru, zgodnego z Państwa preferencji. Jesteśmy pewni, że produkowane przez BM Horse wyposażenie stajni, okaże się strzałem w dziesiątkę.

Firma BM Horse powstała z pasji do jeździectwa i miłości do koni.