Prowadzenie hodowli czy ośrodka jeździeckiego to wymagające zadanie. Musisz zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki do życia, szczególnie jeśli codziennie ciężko pracują na treningach czy lekcjach jazdy. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria dla koni, dzięki którym z łatwością zaserwujesz im jedzenie czy wysprzątasz przestrzeń, w której żyją. Czysta, uporządkowana stajnia to nie tylko lepsze samopoczucie Twoich wierzchowców; w takim miejscu z mniejszym prawdopodobieństwem rozwiną się groźne dla zdrowia bakterie czy pasożyty.

Kiedy na co dzień prowadzisz lekcje jazdy na koniach, wiesz doskonale, że zajęcia mogą odbywać się tylko na wyrównanej powierzchni. Kupisz u nas części i akcesoria do równiarek przeznaczonych do podłoża jeździeckiego. Są to nowoczesne maszyny, które przygotowują nawierzchnię w ujeżdżalniach krytych oraz otwartych. Możesz tu dostać między innymi nowy, niezawodny wał siatkowy, zgarniacz boczny czy adapter.

Zadbaj o swoje zwierzęta

Jeśli Twoje konie przygotowują się do zawodów lub wyjątkowo często uczestniczą w zajęciach jeździectwa dla dzieci i dorosłych, przyda im się solarium. Dokładnie tak! Możesz wystawić swoje zwierzęta na promieniowanie ultrafioletowe, jeśli chcesz, by szybciej wyschły po intensywnym treningu. Co więcej, dzięki solarium zmniejszysz dolegliwości u wierzchowców i pomożesz im się zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. W ofercie BM Horse znajduje się wiele akcesoriów niezbędnych do jego działania, w tym stelaże czy lampy UV.

Sprzęt dla miłośników jazdy konnej

W naszym asortymencie znajdują się akcesoria, dzięki którym zadbasz też o przybory jeździeckie. Kupisz tu mobilną suszarkę do derek czy wózek na siodła lub szory. Decydując się na nie, będziesz mógł odpowiednio przechować te przedmioty, co znacznie zwiększy ich żywotność.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz wysokiej jakości gadżetów, z których pomocą nakarmisz swoje konie, zadbasz o ich kondycję oraz utrzymasz dobry stan swoich gadżetów jeździeckich.

Oferujemy wyposażenie ośrodków jeździeckich w akcesoria takie jak: wózki na paszę, wózki na siodło, paśniki, zgarniacze i wiele więcej sprawdź teraz!

Wyświetlanie 1–9 z 14 wyników

ADAPTER DO RÓWNIARKI DIEGO

5299,00 
Adapter do równiarki, umożliwiający równanie podłoża samochodem lub quadem.

ADAPTER DO RÓWNIARKI EQUUS/EQUUS PROFI

4999,00 
Adapter do równiarki, umożliwiający równanie podłoża samochodem lub quadem.

ADAPTER DO RÓWNIARKI R1

3699,00 
Adapter do równiarki, umożliwiający równanie podłoża samochodem lub quadem.

ADAPTER SKRĘTNY

5499,00 
Adapter do równiarek umożliwiający płynniejszą pracę na zakrętach podczas równania podłoża.

MOBILNA SUSZARKA NA DERKI BM HORSE

4999,00 
Mobilna suszarka na derki BM Horse.

GROOMING BOX

789,00 

Grooming Box to lekka, funkcjonalna aluminiowa skrzynka, z przegrodami na płyny i szczotki do pielęgnacji koni, ułatwia przygotowanie konia przed treningiem lub zawodami.

NAKŁADKA ZĘBA 1312 – DO RÓWNIARKI R1

0,00 
Część zamienna - nakładka zęba tylnego 1312 do równiarki R1

WÓZEK DO OBORNIKA KWADRATOWY

11699,00 12399,00 

Funkcjonalny kwadratowy wózek do obornika ułatwiający codzienną pracę podczas sprzątania boksów w stajni.

WÓZEK DO OBORNIKA OKRĄGŁY WO2000

11499,00 12199,00 
Funkcjonalny okrągły wózek do obornika ułatwiający codzienną pracę podczas sprzątania boksów w stajni.