Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

WÓZEK DO OBORNIKA KWADRATOWY

9.450,00 9.950,00  netto

Funkcjonalny kwadratowy wózek do obornika ułatwiający codzienną pracę podczas sprzątania boksów w stajni.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

WÓZEK DO OBORNIKA OKRĄGŁY WO2000

9.300,00 9.900,00  netto

Funkcjonalny okrągły wózek do obornika ułatwiający codzienną pracę podczas sprzątania boksów w stajni.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

WÓZEK DO SIANA DUŻY

6.450,00  netto

Wózek do siana duży. Bardzo przydatny w każdej stajni. Ułatwia transport słomy i siana w snopkach i balotach.

WÓZEK NA PASZĘ

3.120,00  netto

Wózek paszowy do karmienia koni i przechowywania paszy. Ciekawy design, wygodny w prowadzeniu, duża pojemność.

WÓZEK NA SIANO MAŁY

3.140,00  netto

Wózek do siana mały. Dzięki niewielkim rozmiarom jest bardzo poręczny i łatwy w obsłudze. Ułatwia transport siana i słomy w każdej stajni.

WÓZEK NA SIODŁA

1.590,00 1.890,00  netto

Łatwy w użyciu wózek do transportu siodeł
Mobilny wózek do siodeł pozwala na sprawny transport siodeł, ogłowi, ochraniaczy oraz innych akcesoriów jeździeckich. Jego solidne wykonanie, nowoczesny i lekki design oraz modna kolorystyka czynią go ekskluzywnym produktem. Oprócz 2 uchwytów na siodła, z tyłu zainstalowane są 3 uchwyty na ogłowia, po obu bokach uchwyty na palcaty i baty, a na dole mieści pakowny metalowy kosz na akcesoria. Masywne koła zapewniają dobrą stabilność. Wykonanie:
  • lekka, stabilna konstrukcja stalowa,
  • malowany metodą proszkową na kolor czarny i złoty, pozostałe kolory na zapytanie,
  • 2 uchwyty na siodła,
  • 3 uchwyty na ogłowia,
  • 2 uchwyty na palcaty i baty,
  • kosz na akcesoria o wymiarach: szer. 460mm, dł. 300mm i gł. 300mm,
  • 2 duże koła o średnicy Ø 260mm zapewniają stabilność,
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

MOBILNA SUSZARKA NA DERKI BM HORSE

4.040,00  netto

Mobilna suszarka na derki BM Horse.

STELAŻ DO SOLARIUM

3.690,00  netto

Metalowy stelaż ułatwiający zamontowanie solarium w stajni, hali lub innym miejscu, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego zamontowania solarium do sufitu.

Prowadzenie hodowli czy ośrodka jeździeckiego to wymagające zadanie. Musisz zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki do życia, szczególnie jeśli codziennie ciężko pracują na treningach czy lekcjach jazdy. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości akcesoria dla koni, dzięki którym z łatwością zaserwujesz im jedzenie czy wysprzątasz przestrzeń, w której żyją. Czysta, uporządkowana stajnia to nie tylko lepsze samopoczucie Twoich wierzchowców; w takim miejscu z mniejszym prawdopodobieństwem rozwiną się groźne dla zdrowia bakterie czy pasożyty.

Kiedy na co dzień prowadzisz lekcje jazdy na koniach, wiesz doskonale, że zajęcia mogą odbywać się tylko na wyrównanej powierzchni. Kupisz u nas części i akcesoria do równiarek przeznaczonych do podłoża jeździeckiego. Są to nowoczesne maszyny, które przygotowują nawierzchnię w ujeżdżalniach krytych oraz otwartych. Możesz tu dostać między innymi nowy, niezawodny wał siatkowy, zgarniacz boczny czy adapter.

Zadbaj o swoje zwierzęta

Jeśli Twoje konie przygotowują się do zawodów lub wyjątkowo często uczestniczą w zajęciach jeździectwa dla dzieci i dorosłych, przyda im się solarium. Dokładnie tak! Możesz wystawić swoje zwierzęta na promieniowanie ultrafioletowe, jeśli chcesz, by szybciej wyschły po intensywnym treningu. Co więcej, dzięki solarium zmniejszysz dolegliwości u wierzchowców i pomożesz im się zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. W ofercie BM Horse znajduje się wiele akcesoriów niezbędnych do jego działania, w tym stelaże czy lampy UV.

Sprzęt dla miłośników jazdy konnej

W naszym asortymencie znajdują się akcesoria, dzięki którym zadbasz też o przybory jeździeckie. Kupisz tu mobilną suszarkę do derek czy wózek na siodła lub szory. Decydując się na nie, będziesz mógł odpowiednio przechować te przedmioty, co znacznie zwiększy ich żywotność.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz wysokiej jakości gadżetów, z których pomocą nakarmisz swoje konie, zadbasz o ich kondycję oraz utrzymasz dobry stan swoich gadżetów jeździeckich.

Oferujemy wyposażenie ośrodków jeździeckich w akcesoria takie jak: wózki na paszę, wózki na siodło, paśniki, zgarniacze i wiele więcej sprawdź teraz!