Inspiracja

CHOROBY KONI

Konie są tak samo narażone na urazy oraz choroby tak samo jak człowiek. Aby były szczęśliwe i zdrowe należy o nie odpowiednio zadbać. Dzięki temu odwdzięczą się nam wielką miłością i zaufaniem. Pragniemy Państwu przedstawić nasze produkty z serii Spa&Wellness, które pomogą w regeneracji przed i po treningu oraz przyspieszą proces rekonwalescencji.

Pierwszym z tych produktów jest płyta wibrująca Vibro 2300, która pomaga stymulować krążenie krwi, przyspiesza transport tlenu do każdej komórki, wzmacnia stawy, ścięgna i więzadła, zapobiega urazom, przyspiesza powrót do zdrowia po kontuzjach czy urazach. Vibro 2300 odpręża, wpływa na dobre samopoczucie konia, dzięki wibracjom zaangażowanych jest aż 97% mięśni ciała. Sesje wibracyjne można stosować przed i po treningu, przed zawodami oraz przy rehabilitacji, co ważne zalecane są także w leczeniu i zapobieganiu atakom kolki.

Drugim produktem jest solarium, które posiadamy w dwóch modelach SOLAR-TECH oraz ALU SOLAR. Solarium Alu Solar wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, malowane jest proszkowo i składa się z jednego panela głównego wyposażonego w 30 promienników o mocy 175W oraz 10 białych. Solarium sprawia, że koń szybciej wysycha po treningu i kąpieli, stymuluje cyrkulacje w tkankach mięśniowych. Dodatkowo zamontowany wentylator równo rozprowadza temperaturę.
Działanie solarium wpływa na konia uspokajająco, łagodzi stresy i napięcia.
Różnica pomiędzy solarium Alu Solar a Solar-Tech jest taka, że to drugie wyposażone jest w 6 promienników czerwonych.

Ponadto poza wyżej wymienionymi produktami, bardzo ważnym aspektem jest zadbanie o zdrowie psychofizyczne kopytnych. Należy im zapewnić odpowiednią dietę, ruch na świeżym powietrzu oraz przyjazne warunki.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, aby dowiedzieć się dokładniejszych szczegółów na temat danych technicznych urządzeń.

Kontakt:

E-mail: bmhorse@bmhorse.com

Tel.: +48 515 000 525

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *