Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Odpowiednie odżywianie to podstawa, również u zwierząt. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz naturalne pasze dla koni oraz zioła zawierające liczne składniki odżywcze i witaminy.

Sprzedajemy żywność pochodzenia roślinnego, która jest przystosowana do tych zwierząt gospodarskich; w asortymencie sklepu jest zbilansowana, specjalna karma dla koni oraz zioła, które korzystnie wpłyną na ich samopoczucie i sprawią, że Twoja hodowla będzie się prężnie rozwijać.

Jedzenie dla konia dostępne na naszej stronie to tak zwane pasze treściwe, które można podać wtedy, gdy siano, słoma, plewy, łuski czy mączki z zielonych roślin nie wystarczają. Tuż obok ziół są uzupełnieniem wyżej wymienionych pasz objętościowych i mają duże stężenie tłuszczów oraz lekkostrawnej skrobi, która dostarcza zwierzęciu energii do ciężkiej pracy.

Oferujemy rozdrobnioną, naturalną karmę i zioła, dzięki czemu Twoje wierzchowce będą mogły bez problemu spożywać ją każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz też specjalne dodatki w formie pełnowartościowego proszku ziół. Wszystkie mieszanki sprzedajemy w formie, która jest najbardziej przyswajalna dla tych zwierząt.