Inspiracja

ZNACZENIE KOLORÓW LAMP W SOLARIUM KONI – NOWOŚĆ W BM HORSE

W tym artykule chcielibyśmy opowiedzieć Państwu więcej o lampach w solarium. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy coś czego jeszcze nie było na rynku. Jako jedyni w Polsce i Europie posiadamy nowy rodzaj lamp w kolorze zielonym. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pomaga w terapii światłem u koni.

Solarium dla koni cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i zagranicą. Jest to urządzenie posiadające specjalne lampy oraz system wentylacyjny, dzięki niemu urządzenie nie przegrzewa się oraz chroni skórę konia przed zbytnim nagrzaniem. Dodatkowo dzięki siłownikom można regulować jego wysokość, dlatego jest odpowiednie dla kucyków jak i dużych ras koni. Solarium powinno być zamontowane w miejscu, w którym koń nie będzie mógł się zanadto ruszać, gdyż tylko wtedy wykorzystane zostaną wszystkie jego możliwości.
Solarium może być stosowane w terapii, rehabilitacji oraz podczas leczenia chorób skórnych koni, ale również przed i po treningu w celach odprężających i regenerujących po wysiłku.

Rodzaje lamp w solarium:

NOWOŚĆ w naszej ofercie!

• Zielone lampy – GREEN POWER

Jako nowość w naszej ofercie proponujemy również do solarium dodać lampy zielone. Ich największą zaletą jest, że działają na konia uspokajająco. Działa na nie odprężająco, ponadto:

• koi i regeneruje skórę
• ma działanie energetyzujące
• ma działanie harmonizujące, odprężające i równoważące

Pozytywne działanie lamp obserwuje się nie tylko u koni, ale także u człowieka.

Badania naukowe potwierdzają, że zielony kolor wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka.

• Białe, czyli promieniowanie ultrafioletowe (UV) jest emitowane przez lampy kwarcowe- doskonale uzupełniają niedobór witaminy D3. Ponadto białe lampy pomagają w leczeniu chorób skórnych i sprawiają wrażenie „światłą dziennego”

• Czerwone lampy, czyli promieniowanie czerwone i podczerwone (IR) odczuwalnie jest jako ciepło – dzięki nim koń szybciej wysycha po kąpieli i treningu. Stymulują krążenie i poprawiają samopoczucie, działają uspokajająco oraz łagodzą stres i napięcia.

W naszej ofercie umożliwiamy zakup solarium na leasing.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tel. +48 515 000 525

E-mail: bmhorse@bmhorse.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *