Inspiracja

SOLARIUM DLA KONI – PO CO?

Jeśli Twój koń cierpi na ból grzbietu oraz nadmierne napięcia mięśni, jest przemęczony i niechętny do pracy, potrzebuje długiego odprężenia przed treningiem, to w naszej ofercie Spa & Wellness posiadamy coś specjalnego na te przypadłości.

Dzisiejszy artykuł poświęcony jest solariom dla koni, aby wyjaśnić Państwu ich zastosowanie.
Solaria dla koni BM Horse Solar Tech i Alu Solar są produktami wysokiej klasy, stworzonymi z myślą o zdrowiu i samopoczuciu koni.
Idealnie spełnią swoją funkcję w stajniach czy centrach rehabilitacji i fizjoterapii koni.

Łagodzą stresy i napięcia. Wpływają na nie uspokajająco. Stymulują cyrkulację w tkankach mięśniowych. Białe lampy stymulują proces wytwarzania witaminy D3, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Czerwone lampy natomiast powodują, że koń szybciej wysycha po kąpieli i treningu. Ponadto ciepło solarium dla koni zapobiega bólom grzbietu. Co jest bardzo ważne, wentylatory równo rozprowadzają temperaturę.
Przeprowadzone przez Panią Marię Soroko badania termograficzne, potwierdziły efektywne rozgrzanie grzbietu zaraz po zakończeniu jego działania. Potwierdza to utrzymywanie się temperatury powierzchni ciała o 3-4 stopnie, nawet do 30 minut po zakończeniu jego działania. Wskazuje to na lecznicze działanie solarium na organizm konia.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, aby dowiedzieć się dokładnych szczegółów na temat danych technicznych urządzeń.

Kontakt:

E-mail: bmhorse@bmhorse.com
Tel.: +48 515 000 525

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *