Inspiracja

NOWY PRODUKT W BM HORSE

PAKA JEŹDZIECKA IMPERIAL CARBON

Jest to produkt w całości zaprojektowany z myślą o Klientach, którzy cenią sobie luksusowy wygląd oraz oryginalność.
Paka wykonana jest z aluminium z dbałością o detale, wykończona najwyższej jakości karbonem. Konstrukcja paki została wzmocniona, a przy tym jej waga nadal pozostaje ultralekka.

Co wyróżnia pakę to specjalnie zaprojektowany grooming box. Jest to przenośny box, który pomaga w przygotowaniach przed wejściem na arenę. Posiada on przegródki na potrzebne przybory. Jego rączka wykończona jest karbonem. Warm up box idealnie wpasowuje się do dolnej szuflady, dzięki czemu podczas transportu nic nie ulegnie uszkodzeniu.

Paka IMPERIAL CARBON posiada dodatkowy uchwyt na ogłowie, kieszonkową siateczkę na akcesoria oraz lampkę LED z czujnikiem ruchu.
Z myślą o jeźdźcach szykujących się do zawodów, na lewych drzwiach paki znajduje się duże lustro z karbonową ramką. W wyposażeniu paki znajdują ponadto się: – dwa masywne uchwyty na siodło, – wbudowana nadstawka, – wysuwany wieszak na ogłowie, – trzy głębokie szuflady, z czego w górnej znajdują się przestronne przegródki na płyny, – kieszonkowa siatka, – czarny zamek na kluczyk.

IMPERIAL CARBON został w całości wykonany z aluminium, waży 65 kg, ale jego konstrukcja nie została osłabiona, a wręcz przeciwnie udało nam się ją wzmocnić dzięki podwójnej warstwie materiału na drzwiach. Niska waga sprawia, że ​​transport tych siodeł jest wygodny i bezproblemowy.

Przypominamy o możliwości personalizacji paki, czyli naniesienia na nią własnych inicjałów oraz flagi.

Zapraszamy do kontaktu!

Tel. +48 515 000 525

E-mail: bmhorse@bmhorse.com

Facebook: https://www.facebook.com/BMHorsePL/?ref=page_internal

Instagram: https://www.instagram.com/bm_horse_poland/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *