Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

SOLARIUM DLA KONI ALU-SOLAR

23.460,00 30.240,00  z VAT

Solarium wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, malowane jest proszkowo na kolor szary i składa się z jednego panela głównego wyposażonego w 30 promienników o mocy 175 W (lampy PHILIPS). Solarium wpływa na polepszenie przepływu krwi i samopoczucie konia. Zwiększona temperatura ciała utrzymuję się u niego nawet przez 30 min po zabiegu.

SOLARIUM DLA KONI SOLAR-TEC

11.410,00 20.860,00  z VAT

Solarium wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, malowane jest proszkowo na kolor szary i składa się z trzech paneli wyposażonych w 6 promienników czerwonych (lampy PHILIPS). Solarium wpływa na polepszenie przepływu krwi i samopoczucie konia. Zwiększona temperatura ciała utrzymuje się u niego nawet przez 30 minut po zabiegu.

SOLARIUM DLA KONI SOLAR-TEC DWUPANELOWE

11.410,00 20.860,00  z VAT

Solarium wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, malowane jest proszkowo na kolor szary i składa się z dwóch paneli wyposażonych w 6 promienników czerwonych (lampy PHILIPS). Solarium wpływa na polepszenie przepływu krwi i samopoczucie konia. Zwiększona temperatura ciała utrzymuje się u niego nawet przez 30 minut po zabiegu.

SOLARIUM DLA KONI SOLAR-TECH JEDNOPANELOWE

11.410,00 20.860,00  z VAT

Solarium wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, malowane jest proszkowo na kolor szary i składa się z jednego panelu wyposażonego w 6 promienników czerwonych (lampy PHILIPS). Solarium wpływa na polepszenie przepływu krwi i samopoczucie konia. Zwiększona temperatura ciała utrzymuje się u niego nawet przez 30 minut po zabiegu.

PŁYTA WIBRUJĄCA VIBRO 2300

29.969,92  z VAT

Płyta wibrująca VIBRO 2300 to innowacyjny produkt z serii SPA dla koni, dostarczający wibracje do najgłębszych partii mięśni. Sesje wibracyjne można stosować przed i po treningu, przed zawodami oraz przy rehabilitacji. Mata wpływa na samopoczucie. Dzięki wibracjom zaangażowanych jest aż 97% mięśni ciała. Jest to również doskonała terapia wzbogacająca stawy, więzadła oraz ścięgna.

PANEL DOTYKOWY SOLAR TECH

5.989,43  z VAT

Panel dotykowy do sterowania solarium dla koni Każde żywe stworzenie potrzebuje światła, także konie, dlatego wielu właścicieli tych zwierząt korzysta

WRZUTKA NA MONETY

2.682,11  z VAT

Wrzutka do panelu sterującego solarium Wiele osób decyduje się na korzystanie z systemu, jakim jest solarium dla koni. Jego częścią

STELAŻ DO SOLARIUM

3.739,02  z VAT

Metalowy stelaż ułatwiający zamontowanie solarium w stajni, hali lub innym miejscu, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego zamontowania solarium do sufitu.

Spraw swojemu kopytnemu pupilowi prezent! Oferowana przez sprzęty do stajni pozwolą Ci stworzyć relaksujące spa dla koni, które na pewno zregeneruje Twojego zwierzęcego przyjaciela.